O nas

O Kubay Design

Jesteśmy rodziną prowadzącą przedsiębiorstwo z fabrykami w Europie, zlokalizowanymi na Ukrainie (Łuck) i w Polsce. Zajmujemy się produkcją włókna węglowego oraz modyfikacją samochodów przez łącznie ponad 15 lat. Wydaliśmy ponad milion dolarów na badania i rozwój, produkcję oraz uzyskanie jakości, która jest jedną z najlepszych na rynku. Często słyszeliśmy, że nasza jakość jest nawet wyższa niż niektórych głównych graczy w branży tuningu lub głównych producentów. Z przyczyn prawnych nie możemy podać nazw, ale możesz wyobrazić sobie jakość wkładaną w godziny i dni ręcznego formowania przez specjalistów, tworzących doskonały produkt.

Niepewny? Zawsze serdecznie zapraszamy wszystkich klientów, którzy chcą przyjść i zobaczyć nasze produkty o wysokiej jakości.

Wszystkie nasze produkty z włókna węglowego są starannie wykonywane w naszej własnej fabryce, dokładnie i powoli, z sercem, NIE kupujemy chińskiego włókna węglowego. Tylko produkty z Europy.


10 lat doświadczenia

Najlepsi eksperci pracują w produkcji

Ponad 2000 produktów

Wszystkie towary wykonujemy zgodnie z życzeniami klientów

Tworzymy styl

Obiecujemy, że każdy klient, który kupuje część, sprawia, że jego samochód staje się wyjątkowy

Exkluzywny

Robimy cię szczególnie atrakcyjnym


Łączność

Why choose us?
Perfect quality product reliability and design exclusivity, ease of use of our details, unique style and color, a guarantee of attracting attention, a special design to your requirements, accessories that complement your style and that's not all ...