G-Class W463 6x6

G-Class W463 6x6

View as Grid List

Items 1-12 of 81

Set Descending Direction
per page
View as Grid List

Items 1-12 of 81

Set Descending Direction

Konwersja Kubay Design Mercedes Benz G-Wagen 6x6
Chcesz zainteresować wszystkich swoim G-Wagen? Chcesz wybrać się na ekstremalne wycieczki terenowe lub safari? A może po prostu chcesz zmienić swoją standardową Klasę G w coś wyjątkowego?
Kubay Design oferuje zestaw do konwersji G Wagon w463 6x6 z oryginalnymi częściami Mercedes Benz G Klasy  i prawdziwym włóknem węglowym.
Jeśli chodzi o konwersję G Klasy na 6x6, oferujemy nie tylko najlepszą jakość na rynku, ale także najlepszą wartość.
Spersonalizuj swój własny Mercedes G-Wagen z limitowanej edycji dzięki Kubay Design
Każdy 6x6 jest tworzony przez profesjonalistów, którzy nie tylko mają doświadczenie w budowaniu ponad 10 G Klas, ale także setek innych pojazdów, w tym naszego zwykłego Brabusa G Klasy i kwadratowego Brabusa G Klasy 4x4. Każdy samochód jest budowany z pasją, niezwykłą dbałością o szczegóły i oryginalnymi częściami Mercedes Benz G Class. Oprócz doskonałej jakości i dokładności dopasowania, możesz spersonalizować go za pomocą akcesoriów Brabus, skórzanego wnętrza, gwiaździstego nieba Alcantara i innych akcesoriów Mercedes Benz G Wagon.
Jakość zestawu Kubay Design G Wagon z włókna węglowego i stali nierdzewnej.
Przez lata testów osiągnęliśmy perfekcję konwersji naszego produktu. Dzięki zastosowaniu własnoręcznie wykonanych części z włókna węglowego G Wagon oraz oryginalnych części Mercedes Benz G Klasy (takich jak oryginalna oś centralna) - zarówno wizualne, jak i mechaniczne aspekty budowy stają się radością właściciela. A dzięki dodatkowym ofertom, takim jak części AMG do stylizacji lub maski z włókna węglowego, elementy wnętrza, błotniki - Twój G-Wagon naprawdę przyciąga wzrok.
Wysyłka i kontakt
Chcesz zamienić swojego Mercedesa G Klasa w  6x6? Oferujemy szybką wysyłkę na cały świat i łatwą komunikację. Skontaktuj się z nami na WhatsApp:   +48791139657
 lub e-mail [email protected]. Najlepsze części karbonowe, zestawy do konwersji 6x6 lub 4x4 high 2 tylko w Kubay Design! Skontaktuj się z nami, aby spełnić swoje marzenie.