G-Class W463 4x4

G-Class W463 4x4

View as Grid List

Items 1-12 of 76

Set Descending Direction
per page
View as Grid List

Items 1-12 of 76

Set Descending Direction

Odkryj nasze zestawy do konwersji Mercedes Benz G Class 4x4 square 2 Brabus w463!
Zawsze chciałeś mieć Brabusa G-Wagen 4x4 do kwadratu? Z Kubay Design to żaden problem!
Możesz całkowicie odbudować swój G-Wagen za pomocą naszych zestawów do konwersji. Z nowymi wrażeniami z jazdy, możliwościami terenowymi i jeszcze bardziej perfekcyjnym wyglądem. Portale TIBUS, panele karoserii, metalowe dachy, poszerzenia błotników z włókna węglowego i szklanego oraz wiele więcej!

Dlaczego warto przekonwertować swoją klasę G na Brabus G-Class 4x4 Hoch 2?
Kubay Design oferuje tę konwersję z oryginalnymi częściami Mercedes Benz G Wagon, co oznacza, że ​​uzyskasz pełne, fabryczne wrażenia w swoim pojeździe. A dzięki akcesoriom terenowym Mercedes G Wagon możesz przesunąć swoją Klasę G do nowych granic terenowych.
Ponadto nasze błotniki, maski i inne akcesoria Brabus z włókna węglowego zapewniają mocny i agresywny  wygląd. To właśnie ten wygląd wyróżnia Klasę G Brabusa.
W jaki sposób Kubay Design umożliwia konwersję G-class 4x4 high 2 Brabus w463:
Pracujemy nad każdym aspektem pojazdu z niezwykłą precyzją, zarówno mechanicznie, jak i wizualnie. Nasze części z włókna węglowego Brabus pasują idealnie. Mechaniczny aspekt samochodu jest wykonany z oryginalnych części Mercedes Benz G-Wagen, dzięki czemu konstrukcja jest niezawodna i gotowa do jazdy w terenie, tak jak powinien to robić Brabus klasy G 4x4 . Piękne monoblokowe koła Brabus w formacie R22 i kompletne wnętrze w stylu w463a również znajdują się na liście personalizacji, podobnie jak terenowe opony i felgi w formacie R18.
Spersonalizuj swoją G Class 4x4 High 2 Brabus w463 już teraz!